S.S.S


Çekiliş Günü nedir?

Çekiliş Günü, kampanyaları ve çekilişleri kamuoyuna bilgi amaçlı duyuran kampanya haber portalıdır.

Çekilişleri siz mi yapıyorsunuz?

Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu kampanyaları ve çekilişleri düzenleyen ilgili kurumları ve kişileri bağlamaktadır. Bu site sadece kampanyaları ve çekilişleri duyurma amaçlı kurulmuştur.

Çekilişe nasıl katılırım?

Sitemizden hiçbir kampanyaya ve çekilişe sistemimiz üzerinden katılım sağlanmamaktadır. Kampanyalara ve çekilişlere katılımlar firmaların kendi resmi sayfaları üzerinden tarafımızdan yönlendirilerek yapılmaktadır.

Çekilişi kazandığımda ne olacak?

Çekiliş sonuçlarından; kampanyayı resmi olarak düzenleyen ilgili firmaların veya kişilerin kendi internet sayfalarından veya sosyal medyadan duyurdukları sonuçlardan öğrenebilirsiniz. Doğacak olumsuzluklardan www.cekilisgunu.com internet sitesi sorumlu tutulamaz. Kampanya detayları veya resmi sonuçlarının doğruluğu için resmi ve yasal kaynağın araştırılıp bulunması ziyaretçilerin sorumluluğundadır.

Güvenilir mi?

Türkiye genelinde düzenlenen çekilişler ve kampanyalar, sitemiz tarafından bu portalda toplanarak, sizlerin bilgisine daha kolay bir yoldan sunmak ve daha pratik bir şekilde hepsini bir arada görebilmeniz amacıyla sayfamızda yayınlanmaktadır. Firmaların düzenledikleri çekilişler ve sonuçlarının sitemizle bağı bulunmayıp, yayınlanması sadece bilgi amaçlıdı ve sitemize girmek güvenilirdir.